Choose
You have to add a wishlist before you proceed
The product you try to add is already in your cart. Do you want to increase its quantity or add another cart position?
| SKU: | JMK212ABJ226MG-T |
| MPN: | JMK212ABJ226MG-T |
| Manufacturer: | TAIYO YUDEN |
| Amount | Price |
|---|---|
| 1+ | USD 0.1796 |
| 10+ | USD 0.0580 |
| 100+ | USD 0.0325 |
| 500+ | USD 0.0290 |
| 1000+ | USD 0.0243 |
| 3000+ | USD 0.0220 |
| 6000+ | USD 0.0209 |
| 9000+ | USD 0.0197 |
USD
{"1":17960,"10":5800,"100":3250,"500":2900,"1000":2430,"3000":2200,"6000":2090,"9000":1970}
You added JMK212ABJ226MG-T to your shopping cart. Go to the cart
| Manufacturer | TAIYO YUDEN |
| Type of capacitor | ceramic |
| Kind of capacitor | MLCC |
| Capacitance | 22µF |
| Operating voltage | 6.3V |
| Dielectric | X5R |
| Tolerance | ±20% |
| Mounting | SMD |
| Case - inch | 0805 |
| Case - mm | 2012 |
| Manufacturer series | M |
| Operating temperature | -55...85°C |
| Dimensions (a x b x c) | 2x1.25mm |
Enter the quantity of the product for which you want to check the warehouse delivery time.
Choose
Folder name
The minimum number of characters: 1. The maximum number of characters: 64.
The text has been copied to the clipboard (JMK212ABJ226MG-T)
Are you sure you want to perform this action?