Choose
You have to add a wishlist before you proceed
The product you try to add is already in your cart. Do you want to increase its quantity or add another cart position?
| SKU: | JMK107ABJ106MA-T |
| MPN: | JMK107ABJ106MA-T |
| Manufacturer: | TAIYO YUDEN |
| Amount | Price |
|---|---|
| 1+ | USD 0.10315 |
| 10+ | USD 0.04520 |
| 100+ | USD 0.02202 |
| 500+ | USD 0.01101 |
| 1000+ | USD 0.00800 |
| 4000+ | USD 0.00609 |
| 8000+ | USD 0.00602 |
| 12000+ | USD 0.00591 |
| 20000+ | USD 0.00585 |
| 40000+ | USD 0.00580 |
USD
{"1":10315,"10":4520,"100":2202,"500":1101,"1000":800,"4000":609,"8000":602,"12000":591,"20000":585,"40000":580}
You added JMK107ABJ106MA-T to your shopping cart. Go to the cart
| Manufacturer | TAIYO YUDEN |
| Type of capacitor | ceramic |
| Kind of capacitor | MLCC |
| Capacitance | 10µF |
| Operating voltage | 6.3V |
| Dielectric | X5R |
| Tolerance | ±20% |
| Mounting | SMD |
| Case - inch | 0603 |
| Case - mm | 1608 |
| Manufacturer series | M |
| Operating temperature | -55...85°C |
| Dimensions (a x b x c) | 1.6x0.8mm |
Enter the quantity of the product for which you want to check the warehouse delivery time.
Choose
Folder name
The minimum number of characters: 1. The maximum number of characters: 64.
The text has been copied to the clipboard (JMK107ABJ106MA-T)
Are you sure you want to perform this action?