Choose
You have to add a wishlist before you proceed
The product you try to add is already in your cart. Do you want to increase its quantity or add another cart position?
| SKU: | HH-TWUI-315GNB |
| MPN: | HH-SWWW140F010W24-315-CCT |
| Manufacturer: | WISVA OPTOELECTRONICS |
| Amount | Price |
|---|---|
| 1+ | USD 12.30 |
| 5+ | USD 10.80 |
| 25+ | USD 9.62 |
| 100+ | USD 8.54 |
USD
{"1":1230000,"5":1080000,"25":962000,"100":854000}
You added HH-TWUI-315GNB to your shopping cart. Go to the cart
| Manufacturer | WISVA OPTOELECTRONICS |
| Type of optoelectronic module | LED tape |
| LED colour | white warm/cold white |
| LED per meter amount | 140 |
| Width | 10mm |
| IP rating | IP20 |
| Maximum power per meter | 4.8W/m |
| Min. colour rendering index | 90 |
| Operating voltage | 24V DC |
| Version | angular, Tunable White |
| Colour temperature | 2700-6500K |
| Mounting | SMD |
| Luminosity | 456lm/m |
| Number of pins | 3 |
| Cutting length | 100mm |
| Light source features | white PCB |
Enter the quantity of the product for which you want to check the warehouse delivery time.
Choose
Folder name
The minimum number of characters: 1. The maximum number of characters: 64.
The text has been copied to the clipboard (HH-TWUI-315GNB)
Are you sure you want to perform this action?