Choose
You have to add a wishlist before you proceed
The product you try to add is already in your cart. Do you want to increase its quantity or add another cart position?
| SKU: | HELUKABEL-600157 |
| MPN: | 600157 |
| Manufacturer: | HELUKABEL |
| Amount | Price |
|---|---|
| 1+ | USD 54.29 |
USD
{"1":5429000}
You added HELUKABEL-600157 to your shopping cart. Go to the cart
| Manufacturer | HELUKABEL |
| Type of wire | coiled |
| Cable structure | 3x0.14mm2 |
| Core structure | stranded |
| Kind of core | Cu |
| Number of cores | 3 |
| Shield structure | braid made of copper wires, shielded |
| Wire insulation material | PUR |
| Insulation colour | black |
| Rated voltage | 0.3kV |
| Operating temperature | -25...70°C |
| Coiled cable length before stretching | 1m |
| Length of the lengthen coiled cord | 4m |
| Cable external diameter | 4.1mm |
| Core marking | colours without colour repetition |
| Flexibility class | 6 |
| Earth core | none |
| CPR standard | no classification |
| Core section | 0.14mm2 |
| Cable features | straight ends 200/200mm |
| Cable application | industrial electronics |
Enter the quantity of the product for which you want to check the warehouse delivery time.
Choose
Folder name
The minimum number of characters: 1. The maximum number of characters: 64.
The text has been copied to the clipboard (HELUKABEL-600157)
Are you sure you want to perform this action?