Choose
You have to add a wishlist before you proceed
The product you try to add is already in your cart. Do you want to increase its quantity or add another cart position?
| SKU: | H131CRD-120 |
| MPN: | H131CRD-120 |
| Manufacturer: | BIVAR |
| Amount | Price |
|---|---|
| 1+ | USD 0.606 |
| 10+ | USD 0.505 |
| 100+ | USD 0.404 |
| 250+ | USD 0.363 |
| 500+ | USD 0.343 |
| 1000+ | USD 0.313 |
| 2000+ | USD 0.283 |
| 4000+ | USD 0.280 |
USD
{"1":60600,"10":50500,"100":40400,"250":36300,"500":34300,"1000":31300,"2000":28300,"4000":28000}
You added H131CRD-120 to your shopping cart. Go to the cart
| Manufacturer | BIVAR |
| Type of diode | LED |
| LED version | in housing |
| LED diameter | 3mm |
| Number of diodes | 1 |
| LED colour | red |
| Mounting | THT |
| LED current | 20mA |
| LED lens | diffused |
| Viewing angle | 40° |
| Luminosity | 2mcd |
| Wavelength | 700nm |
| Operating voltage | 2.1V DC |
| • DOCUMENT |
Enter the quantity of the product for which you want to check the warehouse delivery time.
Choose
Folder name
The minimum number of characters: 1. The maximum number of characters: 64.
The text has been copied to the clipboard (H131CRD-120)
Are you sure you want to perform this action?