Choose
You have to add a wishlist before you proceed
The product you try to add is already in your cart. Do you want to increase its quantity or add another cart position?
| SKU: | GSR-01004110 |
| MPN: | 01004110 |
| Manufacturer: | GSR |
| Amount | Price |
|---|---|
| 1+ | USD 7.07 |
| 3+ | USD 6.28 |
| 5+ | USD 5.89 |
USD
{"1":707000,"3":628000,"5":589000}
You added GSR-01004110 to your shopping cart. Go to the cart
| Manufacturer | GSR |
| Type of tool | tap |
| Thread | M2,5 |
| Thread pitch | 0.45 |
| Length | 50mm |
| Conform to the norm | DIN 371 B DIN 2184-1 |
| Kind of holder | machine, square |
| Holder socket size - mm | 2.1mm |
| Material | high speed steel cobalt HSS-E |
| Kind of thread | metric, right hand thread |
| Working part length | 9mm |
| Tools application | to the through holes |
Enter the quantity of the product for which you want to check the warehouse delivery time.
Choose
Folder name
The minimum number of characters: 1. The maximum number of characters: 64.
The text has been copied to the clipboard (GSR-01004110)
Are you sure you want to perform this action?