Choose
You have to add a wishlist before you proceed
The product you try to add is already in your cart. Do you want to increase its quantity or add another cart position?
| SKU: | GMK316AB7106KL-TR |
| MPN: | GMK316AB7106KL-TR |
| Manufacturer: | TAIYO YUDEN |
| Amount | Price |
|---|---|
| 1+ | USD 0.4563 |
| 10+ | USD 0.1743 |
| 50+ | USD 0.0924 |
| 100+ | USD 0.0761 |
| 250+ | USD 0.0654 |
| 500+ | USD 0.0603 |
| 1000+ | USD 0.0560 |
| 2000+ | USD 0.0532 |
| 4000+ | USD 0.0521 |
| 10000+ | USD 0.0514 |
USD
{"1":45630,"10":17430,"50":9240,"100":7610,"250":6540,"500":6030,"1000":5600,"2000":5320,"4000":5210,"10000":5140}
You added GMK316AB7106KL-TR to your shopping cart. Go to the cart
| Manufacturer | TAIYO YUDEN |
| Type of capacitor | ceramic |
| Kind of capacitor | MLCC |
| Capacitance | 10µF |
| Operating voltage | 35V |
| Dielectric | X7R |
| Tolerance | ±10% |
| Mounting | SMD |
| Case - inch | 1206 |
| Case - mm | 3216 |
| Manufacturer series | M |
| Operating temperature | -55...125°C |
| Dimensions (a x b x c) | 3.2x1.6mm |
Enter the quantity of the product for which you want to check the warehouse delivery time.
Choose
Folder name
The minimum number of characters: 1. The maximum number of characters: 64.
The text has been copied to the clipboard (GMK316AB7106KL-TR)
Are you sure you want to perform this action?