Choose
You have to add a wishlist before you proceed
The product you try to add is already in your cart. Do you want to increase its quantity or add another cart position?
| SKU: | GD-610-12V2 |
| MPN: | GD-610-12V2 |
| Manufacturer: | AUTONICS |
| Amount | Price |
|---|---|
| 1+ | USD 157.63397 |
USD
{"1":15763397}
You added GD-610-12V2 to your shopping cart. Go to the cart
| Manufacturer | AUTONICS |
| Type of sensor | fiber-optic |
| Range | 0...120mm |
| Operation mode | diffuse-reflective |
| Cable length | 1m |
| Thread | M6 |
| Related items | BF5R-D1-N, BF5R-D1-P, BF5R-S1-N, BF5R-S1-P, BFX-D1-N, BFX-D1-P, FU-VA01, FU-VA02 |
| Resistance to | underpressure |
| Operating temperature | -60...250°C |
Enter the quantity of the product for which you want to check the warehouse delivery time.
Choose
Folder name
The minimum number of characters: 1. The maximum number of characters: 64.
The text has been copied to the clipboard (GD-610-12V2)
Are you sure you want to perform this action?