Choose
You have to add a wishlist before you proceed
The product you try to add is already in your cart. Do you want to increase its quantity or add another cart position?
| SKU: | FR4150X200X10/3535 |
| MPN: | 120206Z38 |
| Manufacturer: | BUNGARD |
| Amount | Price |
|---|---|
| 1+ | USD 7.48 |
| 25+ | USD 7.08 |
| 50+ | USD 6.67 |
USD
{"1":748000,"25":708000,"50":667000}
You added FR4150X200X10/3535 to your shopping cart. Go to the cart
| Manufacturer | BUNGARD |
| Type of board | laminate |
| Material | epoxy resin, fiberglass, FR4 |
| Laminate thickness | 1mm |
| Length | 0.2m |
| Width | 0.15m |
| Kind of board clad | copper, light-sensitive coating |
| Board variant | double sided |
| Copper plating thickness | 35µm |
Enter the quantity of the product for which you want to check the warehouse delivery time.
Choose
Folder name
The minimum number of characters: 1. The maximum number of characters: 64.
The text has been copied to the clipboard (FR4150X200X10/3535)
Are you sure you want to perform this action?