Choose
You have to add a wishlist before you proceed
The product you try to add is already in your cart. Do you want to increase its quantity or add another cart position?
| SKU: | FBMH3225HM102NT |
| MPN: | FBMH3225HM102NT |
| Manufacturer: | TAIYO YUDEN |
| Amount | Price |
|---|---|
| 1+ | USD 0.571 |
| 10+ | USD 0.290 |
| 50+ | USD 0.185 |
| 100+ | USD 0.162 |
| 250+ | USD 0.134 |
| 500+ | USD 0.122 |
| 1000+ | USD 0.113 |
| 2000+ | USD 0.111 |
| 5000+ | USD 0.108 |
USD
{"1":57100,"10":29000,"50":18500,"100":16200,"250":13400,"500":12200,"1000":11300,"2000":11100,"5000":10800}
You added FBMH3225HM102NT to your shopping cart. Go to the cart
| Manufacturer | TAIYO YUDEN |
| Type of ferrite | bead |
| Mounting | SMD |
| Case - inch | 1210 |
| Case - mm | 3225 |
| Resistance | 0.1Ω |
| Tolerance | ±30% |
| Impedance | 1kΩ |
| Max. operating current | 2A |
| Manufacturer series | FB |
| Test frequency | 100MHz |
| Operating temperature | -40...125°C |
Enter the quantity of the product for which you want to check the warehouse delivery time.
Choose
Folder name
The minimum number of characters: 1. The maximum number of characters: 64.
The text has been copied to the clipboard (FBMH3225HM102NT)
Are you sure you want to perform this action?