Choose
You have to add a wishlist before you proceed
The product you try to add is already in your cart. Do you want to increase its quantity or add another cart position?
| SKU: | ESDA25W |
| MPN: | ESDA25W |
| Manufacturer: | STMicroelectronics |
| Amount | Price |
|---|---|
| 1+ | USD 0.3868 |
| 10+ | USD 0.2763 |
| 100+ | USD 0.1610 |
| 500+ | USD 0.1132 |
| 1000+ | USD 0.0991 |
| 3000+ | USD 0.0825 |
| 6000+ | USD 0.0747 |
| 9000+ | USD 0.0710 |
| 15000+ | USD 0.0669 |
| 75000+ | USD 0.0577 |
USD
{"1":38680,"10":27630,"100":16100,"500":11320,"1000":9910,"3000":8250,"6000":7470,"9000":7100,"15000":6690,"75000":5770}
You added ESDA25W to your shopping cart. Go to the cart
| Manufacturer | STMicroelectronics |
| Type of diode | TVS array |
| Breakdown voltage | 30V |
| Max. forward impulse current | 9A |
| Peak pulse power dissipation | 0.4kW |
| Semiconductor structure | common anode, double |
| Mounting | SMD |
| Case | SOT323 |
| Max. off-state voltage | 25V |
| Leakage current | 1mA |
| Number of channels | 1 |
| Kind of package | reel, tape |
| Version | ESD |
| • DOCUMENT |
Enter the quantity of the product for which you want to check the warehouse delivery time.
Choose
Folder name
The minimum number of characters: 1. The maximum number of characters: 64.
The text has been copied to the clipboard (ESDA25W)
Are you sure you want to perform this action?