Choose
You have to add a wishlist before you proceed
The product you try to add is already in your cart. Do you want to increase its quantity or add another cart position?
| SKU: | EPPM0600BL0000 |
| MPN: | EPPM0600BL0000 |
| Manufacturer: | SIKA |
| Amount | Price |
|---|---|
| 1+ | USD 1290.85 |
USD
{"1":129085000}
| Manufacturer | SIKA |
| Type of pneumatic accessories | pneumatic test pump |
| Dimensions | 240x170x50mm |
| Thread | G 1/4" |
| Medium | air, underpressure |
| Pressure setting range | -0.95...60bar |
| • Manual |
| • Documentation |
Enter the quantity of the product for which you want to check the warehouse delivery time.
Choose
Folder name
The minimum number of characters: 1. The maximum number of characters: 64.
The text has been copied to the clipboard (EPPM0600BL0000)
Are you sure you want to perform this action?