Choose
You have to add a wishlist before you proceed
The product you try to add is already in your cart. Do you want to increase its quantity or add another cart position?
| SKU: | EMK325B7226KMHP |
| MPN: | EMK325B7226KMHP |
| Manufacturer: | TAIYO YUDEN |
| Amount | Price |
|---|---|
| 1+ | USD 0.456 |
| 10+ | USD 0.240 |
| 25+ | USD 0.186 |
| 50+ | USD 0.170 |
| 100+ | USD 0.158 |
| 250+ | USD 0.139 |
| 500+ | USD 0.129 |
| 1000+ | USD 0.121 |
| 2000+ | USD 0.116 |
| 5000+ | USD 0.113 |
USD
{"1":45600,"10":24000,"25":18600,"50":17000,"100":15800,"250":13900,"500":12900,"1000":12100,"2000":11600,"5000":11300}
You added EMK325B7226KMHP to your shopping cart. Go to the cart
| Manufacturer | TAIYO YUDEN |
| Type of capacitor | ceramic |
| Kind of capacitor | MLCC |
| Capacitance | 22µF |
| Operating voltage | 16V |
| Dielectric | X7R |
| Tolerance | ±10% |
| Mounting | SMD |
| Case - inch | 1210 |
| Case - mm | 3225 |
| Manufacturer series | M |
| Conform to the norm | AEC-Q200 |
| Operating temperature | -55...125°C |
| Dimensions (a x b x c) | 3.2x2.5mm |
Enter the quantity of the product for which you want to check the warehouse delivery time.
Choose
Folder name
The minimum number of characters: 1. The maximum number of characters: 64.
The text has been copied to the clipboard (EMK325B7226KMHP)
Are you sure you want to perform this action?