Choose
You have to add a wishlist before you proceed
The product you try to add is already in your cart. Do you want to increase its quantity or add another cart position?
| SKU: | EMK325ABJ107MM-P |
| MPN: | EMK325ABJ107MM-P |
| Manufacturer: | TAIYO YUDEN |
| Amount | Price |
|---|---|
| 1+ | USD 1.394 |
| 10+ | USD 0.691 |
| 50+ | USD 0.467 |
| 100+ | USD 0.432 |
| 250+ | USD 0.409 |
| 500+ | USD 0.385 |
| 1000+ | USD 0.363 |
| 2000+ | USD 0.357 |
| 5000+ | USD 0.350 |
USD
{"1":139400,"10":69100,"50":46700,"100":43200,"250":40900,"500":38500,"1000":36300,"2000":35700,"5000":35000}
You added EMK325ABJ107MM-P to your shopping cart. Go to the cart
| Manufacturer | TAIYO YUDEN |
| Type of capacitor | ceramic |
| Kind of capacitor | MLCC |
| Capacitance | 100µF |
| Operating voltage | 16V |
| Dielectric | X5R |
| Tolerance | ±20% |
| Mounting | SMD |
| Case - inch | 1210 |
| Case - mm | 3225 |
| Manufacturer series | M |
| Operating temperature | -55...85°C |
| Dimensions (a x b x c) | 3.2x2.5mm |
Enter the quantity of the product for which you want to check the warehouse delivery time.
Choose
Folder name
The minimum number of characters: 1. The maximum number of characters: 64.
The text has been copied to the clipboard (EMK325ABJ107MM-P)
Are you sure you want to perform this action?