Choose
You have to add a wishlist before you proceed
The product you try to add is already in your cart. Do you want to increase its quantity or add another cart position?
| SKU: | EMK107B7105KAHT |
| MPN: | EMK107B7105KAHT |
| Manufacturer: | TAIYO YUDEN |
| Amount | Price |
|---|---|
| 1+ | USD 0.11517 |
| 10+ | USD 0.04537 |
| 100+ | USD 0.02082 |
| 500+ | USD 0.00919 |
| 1000+ | USD 0.00756 |
| 4000+ | USD 0.00611 |
| 8000+ | USD 0.00605 |
| 12000+ | USD 0.00599 |
| 20000+ | USD 0.00587 |
| 40000+ | USD 0.00582 |
USD
{"1":11517,"10":4537,"100":2082,"500":919,"1000":756,"4000":611,"8000":605,"12000":599,"20000":587,"40000":582}
You added EMK107B7105KAHT to your shopping cart. Go to the cart
| Manufacturer | TAIYO YUDEN |
| Type of capacitor | ceramic |
| Kind of capacitor | MLCC |
| Capacitance | 1µF |
| Operating voltage | 16V |
| Dielectric | X7R |
| Tolerance | ±10% |
| Mounting | SMD |
| Case - inch | 0603 |
| Case - mm | 1608 |
| Manufacturer series | M |
| Conform to the norm | AEC-Q200 |
| Operating temperature | -55...125°C |
| Dimensions (a x b x c) | 1.6x0.8mm |
Enter the quantity of the product for which you want to check the warehouse delivery time.
Choose
Folder name
The minimum number of characters: 1. The maximum number of characters: 64.
The text has been copied to the clipboard (EMK107B7105KAHT)
Are you sure you want to perform this action?