Choose
You have to add a wishlist before you proceed
The product you try to add is already in your cart. Do you want to increase its quantity or add another cart position?
| SKU: | DEM240320J5VMX-NA |
| MPN: | DEM 240320J5 VMX-PW-N (A-TOUCH) |
| Manufacturer: | DISPLAY ELEKTRONIK |
| Amount | Price |
|---|---|
| 1+ | USD 16.00 |
| 10+ | USD 14.20 |
| 105+ | USD 12.40 |
| 210+ | USD 11.60 |
USD
{"1":1600000,"10":1420000,"105":1240000,"210":1160000}
You added DEM240320J5VMX-NA to your shopping cart. Go to the cart
| Manufacturer | DISPLAY ELEKTRONIK |
| Type of display | TFT |
| Kind of display | matrix IPS |
| Screen size | 2.4" |
| Display resolution | 240x320 |
| Illumination | LED |
| Contrast | 1200:1 |
| No. of colours | 262k |
| Storage temperature | -30...80°C |
| Window dimensions (H x W) | 49x36.7mm |
| Dimensions | 42.7x60.3x3.9mm |
| Operating temperature | -30...80°C |
| Luminosity | 390cd/m2 |
| Connector pinout layout | 1x40 |
| Number of pins | 40 |
| Tape pitch | 0.5mm |
| Backlight colour | white |
| Kind of controller | ST7789T3 |
| Touchpad | resistance |
| Display features | wide viewing angle |
| • DOCUMENT |
Enter the quantity of the product for which you want to check the warehouse delivery time.
Choose
Folder name
The minimum number of characters: 1. The maximum number of characters: 64.
The text has been copied to the clipboard (DEM240320J5VMX-NA)
Are you sure you want to perform this action?