Choose
You have to add a wishlist before you proceed
The product you try to add is already in your cart. Do you want to increase its quantity or add another cart position?
| SKU: | CT4560 |
| MPN: | CT4560 |
| Manufacturer: | CAL TEST |
| Amount | Price |
|---|---|
| 1+ | USD 29.22 |
| 3+ | USD 27.40 |
USD
{"1":2922000,"3":2740000}
You added CT4560 to your shopping cart. Go to the cart
| Manufacturer | CAL TEST |
| Type of measuring probe | for oscilloscope |
| Kind of probe | passive |
| Band | 55MHz |
| Attenuator | 1:1 |
| Input impedance | 1MΩ/45pF |
| Output impedance | 1MΩ |
| Rise time | 6.4ns |
| Cable length | 1.2m |
| Manufacturer series | CT4560 |
| Conform to the norm | CAT II 55V |
| Operating temperature | 0...40°C |
| Max. input voltage | 55V |
Enter the quantity of the product for which you want to check the warehouse delivery time.
Choose
Folder name
The minimum number of characters: 1. The maximum number of characters: 64.
The text has been copied to the clipboard (CT4560)
Are you sure you want to perform this action?