Choose
You have to add a wishlist before you proceed
The product you try to add is already in your cart. Do you want to increase its quantity or add another cart position?
| SKU: | CT4538-0 |
| MPN: | CT4538-0 |
| Manufacturer: | CAL TEST |
| Amount | Price |
|---|---|
| 1+ | USD 5.33 |
| 3+ | USD 5.00 |
USD
{"1":533000,"3":500000}
You added CT4538-0 to your shopping cart. Go to the cart
| Manufacturer | CAL TEST |
| Type of test accessories | measuring tip |
| Current rating | 16A |
| Colour | black |
| Tip diameter | 2mm |
| Socket size | 4mm |
| Conform to the norm | CAT III 1500VDC CAT IV 1000V IEC 61010-031 |
| Overall length | 138mm |
| Insulator material | polypropylene |
| Standard equipment | protective cap |
Enter the quantity of the product for which you want to check the warehouse delivery time.
Choose
Folder name
The minimum number of characters: 1. The maximum number of characters: 64.
The text has been copied to the clipboard (CT4538-0)
Are you sure you want to perform this action?