Choose
You have to add a wishlist before you proceed
The product you try to add is already in your cart. Do you want to increase its quantity or add another cart position?
| SKU: | CF1/2W-10K |
| MPN: | CF1/2W-10K |
| Manufacturer: | SR PASSIVES |
| Amount | Price |
|---|---|
| 100+ | USD 0.01062 |
| 500+ | USD 0.00827 |
| 2000+ | USD 0.00595 |
| 6000+ | USD 0.00517 |
USD
{"100":1062,"500":827,"2000":595,"6000":517}
You added CF1/2W-10K to your shopping cart. Go to the cart
| Manufacturer | SR PASSIVES |
| Type of resistor | carbon film |
| Mounting | THT |
| Resistance | 10kΩ |
| Power | 0.5W |
| Tolerance | ±5% |
| Operating voltage | 350V |
| Max. overload voltage | 700V |
| Leads dimensions | Ø0.6x26mm |
| Body dimensions | Ø3.2x9mm |
| Leads | axial |
| Length | 9mm |
| Diameter | 3.2mm |
Enter the quantity of the product for which you want to check the warehouse delivery time.
Choose
Folder name
The minimum number of characters: 1. The maximum number of characters: 64.
The text has been copied to the clipboard (CF1/2W-10K)
Are you sure you want to perform this action?