Choose
You have to add a wishlist before you proceed
The product you try to add is already in your cart. Do you want to increase its quantity or add another cart position?
| SKU: | CBMF1608T100K |
| MPN: | CBMF1608T100K |
| Manufacturer: | TAIYO YUDEN |
| Amount | Price |
|---|---|
| 1+ | USD 0.3230 |
| 10+ | USD 0.1591 |
| 50+ | USD 0.0936 |
| 100+ | USD 0.0727 |
| 250+ | USD 0.0592 |
| 500+ | USD 0.0538 |
| 1000+ | USD 0.0499 |
| 3000+ | USD 0.0455 |
| 6000+ | USD 0.0445 |
| 9000+ | USD 0.0436 |
USD
{"1":32300,"10":15910,"50":9360,"100":7270,"250":5920,"500":5380,"1000":4990,"3000":4550,"6000":4450,"9000":4360}
You added CBMF1608T100K to your shopping cart. Go to the cart
| Manufacturer | TAIYO YUDEN |
| Type of inductor | wire |
| Mounting | SMD |
| Case - inch | 0603 |
| Case - mm | 1608 |
| Inductance | 10µH |
| Operating current | 0.115A |
| Resistance | 0.36Ω |
| Tolerance | ±10% |
| Manufacturer series | CB |
| Resonant frequency | 32MHz |
| Body dimensions | 1.6x0.8mm |
| Test frequency | 2.52MHz |
| Saturation current | 115mA |
| Core material | ferrite |
| Max resistance | 468mΩ |
| Operating temperature | -40...105°C |
Enter the quantity of the product for which you want to check the warehouse delivery time.
Choose
Folder name
The minimum number of characters: 1. The maximum number of characters: 64.
The text has been copied to the clipboard (CBMF1608T100K)
Are you sure you want to perform this action?