Choose
You have to add a wishlist before you proceed
The product you try to add is already in your cart. Do you want to increase its quantity or add another cart position?
| SKU: | BY2000-LGE |
| MPN: | BY2000 |
| Manufacturer: | LUGUANG ELECTRONIC |
| Amount | Price |
|---|---|
| 1+ | USD 0.5940 |
| 10+ | USD 0.3600 |
| 25+ | USD 0.2020 |
| 100+ | USD 0.1230 |
| 250+ | USD 0.0790 |
| 500+ | USD 0.0693 |
| 1250+ | USD 0.0613 |
| 2500+ | USD 0.0552 |
USD
{"1":59400,"10":36000,"25":20200,"100":12300,"250":7900,"500":6930,"1250":6130,"2500":5520}
You added BY2000-LGE to your shopping cart. Go to the cart
| Manufacturer | LUGUANG ELECTRONIC |
| Type of diode | rectifying |
| Mounting | THT |
| Load current | 3A |
| Semiconductor structure | single diode |
| Kind of package | tape |
| Max. forward impulse current | 100A |
| Case | DO201AD |
| Max. forward voltage | 1.1V |
Enter the quantity of the product for which you want to check the warehouse delivery time.
Choose
Folder name
The minimum number of characters: 1. The maximum number of characters: 64.
The text has been copied to the clipboard (BY2000-LGE)
Are you sure you want to perform this action?