Choose
You have to add a wishlist before you proceed
The product you try to add is already in your cart. Do you want to increase its quantity or add another cart position?
| SKU: | BRC2012T3R3MD |
| MPN: | BRC2012T3R3MD |
| Manufacturer: | TAIYO YUDEN |
| Amount | Price |
|---|---|
| 1+ | USD 0.2910 |
| 10+ | USD 0.1502 |
| 50+ | USD 0.0850 |
| 100+ | USD 0.0745 |
| 250+ | USD 0.0687 |
| 500+ | USD 0.0664 |
| 1000+ | USD 0.0629 |
| 2000+ | USD 0.0605 |
| 4000+ | USD 0.0594 |
| 6000+ | USD 0.0582 |
USD
{"1":29100,"10":15020,"50":8500,"100":7450,"250":6870,"500":6640,"1000":6290,"2000":6050,"4000":5940,"6000":5820}
You added BRC2012T3R3MD to your shopping cart. Go to the cart
| Manufacturer | TAIYO YUDEN |
| Type of inductor | wire |
| Body dimensions | 2x1.25mm |
| Mounting | SMD |
| Inductance | 3.3µH |
| Operating current | 870mA |
| Resistance | 0.17Ω |
| Test frequency | 1MHz |
| Resonant frequency | 300MHz |
| Tolerance | ±20% |
| Saturation current | 0.8A |
| Core material | ferrite |
| Max resistance | 221mΩ |
| Manufacturer series | BR |
| Operating temperature | -40...105°C |
Enter the quantity of the product for which you want to check the warehouse delivery time.
Choose
Folder name
The minimum number of characters: 1. The maximum number of characters: 64.
The text has been copied to the clipboard (BRC2012T3R3MD)
Are you sure you want to perform this action?