Choose
You have to add a wishlist before you proceed
The product you try to add is already in your cart. Do you want to increase its quantity or add another cart position?
| SKU: | BD139-16ST |
| MPN: | BD139-16 |
| Manufacturer: | STMicroelectronics |
| Amount | Price |
|---|---|
| 1+ | USD 0.493 |
| 10+ | USD 0.279 |
| 50+ | USD 0.218 |
| 100+ | USD 0.195 |
| 500+ | USD 0.149 |
| 1000+ | USD 0.132 |
| 2000+ | USD 0.115 |
| 4000+ | USD 0.100 |
| 5000+ | USD 0.099 |
| 10000+ | USD 0.096 |
USD
{"1":49300,"10":27900,"50":21800,"100":19500,"500":14900,"1000":13200,"2000":11500,"4000":10000,"5000":9900,"10000":9600}
You added BD139-16ST to your shopping cart. Go to the cart
| Manufacturer | STMicroelectronics |
| Type of transistor | NPN |
| Polarisation | bipolar |
| Collector-emitter voltage | 80V |
| Collector current | 1.5A |
| Power dissipation | 12.5W |
| Case | SOT32 |
| Current gain | 100...250 |
| Mounting | THT |
| Kind of package | tube |
| Frequency | 50MHz |
Enter the quantity of the product for which you want to check the warehouse delivery time.
Choose
Folder name
The minimum number of characters: 1. The maximum number of characters: 64.
The text has been copied to the clipboard (BD139-16ST)
Are you sure you want to perform this action?