Choose
You have to add a wishlist before you proceed
The product you try to add is already in your cart. Do you want to increase its quantity or add another cart position?
| SKU: | ACCU-D/3000-GP-B2 |
| MPN: | GPRHC30DC002 |
| Manufacturer: | GP |
| Amount | Price |
|---|---|
| 1+ | USD 15.20 |
| 5+ | USD 13.76 |
| 10+ | USD 11.85 |
USD
{"1":1520000,"5":1376000,"10":1185000}
You added ACCU-D/3000-GP-B2 to your shopping cart. Go to the cart
| Manufacturer | GP |
| Type of rechargeable battery | Ni-MH |
| Cell size | D |
| Rated voltage | 1.2V |
| Capacity | 3Ah |
| Manufacturer series | ReCyko |
| Body dimensions | Ø34.2x61.5mm |
| Operating temperature | -20...50°C |
| Quantity in set/package | 2pcs. |
Enter the quantity of the product for which you want to check the warehouse delivery time.
Choose
Folder name
The minimum number of characters: 1. The maximum number of characters: 64.
The text has been copied to the clipboard (ACCU-D/3000-GP-B2)
Are you sure you want to perform this action?