Choose
You have to add a wishlist before you proceed
The product you try to add is already in your cart. Do you want to increase its quantity or add another cart position?
| SKU: | 913700630866 |
| MPN: | HF-P 2 22-42 PL-T/C/L/TL5C EII 220-240V |
| Manufacturer: | PHILIPS |
| Amount | Price |
|---|---|
| 1+ | USD 27.70 |
| 10+ | USD 26.02 |
| 100+ | USD 23.51 |
USD
{"1":2770000,"10":2602000,"100":2351000}
You added 913700630866 to your shopping cart. Go to the cart
| Manufacturer | PHILIPS |
| Type of power supply | electronic ballast |
| Supply voltage | 220...240V AC |
| Start-up current | 31A |
| Application | HF |
| Electrical connection | terminal block |
| Body dimensions | 103x67x30mm |
| Manufacturer series | HF-P |
| Frequency | 50...60Hz |
| IP rating | IP20 |
| Operating temperature | -25...50°C |
| Engineering PN | HF-P 2 22-42 PL-T/C/L/TL5C EII |
Enter the quantity of the product for which you want to check the warehouse delivery time.
Choose
Folder name
The minimum number of characters: 1. The maximum number of characters: 64.
The text has been copied to the clipboard (913700630866)
Are you sure you want to perform this action?