Choose
You have to add a wishlist before you proceed
The product you try to add is already in your cart. Do you want to increase its quantity or add another cart position?
| SKU: | 913700422866 |
| MPN: | HF-M RED 109 SH TL/PL-S 230-240V |
| Manufacturer: | PHILIPS |
| Amount | Price |
|---|---|
| 1+ | USD 17.33 |
| 10+ | USD 16.28 |
| 100+ | USD 14.70 |
USD
{"1":1733000,"10":1628000,"100":1470000}
You added 913700422866 to your shopping cart. Go to the cart
| Manufacturer | PHILIPS |
| Type of power supply | electronic ballast |
| Supply voltage | 230...240V AC |
| Application | HF |
| Electrical connection | terminal block |
| Body dimensions | 80x40x22mm |
| Manufacturer series | HF-M |
| Frequency | 50...60Hz |
| IP rating | IP20 |
| Operating temperature | -10...40°C |
| Engineering PN | HF-M RED 109 SH TL/PL-S |
| • DOCUMENT |
Enter the quantity of the product for which you want to check the warehouse delivery time.
Choose
Folder name
The minimum number of characters: 1. The maximum number of characters: 64.
The text has been copied to the clipboard (913700422866)
Are you sure you want to perform this action?