Choose
You have to add a wishlist before you proceed
The product you try to add is already in your cart. Do you want to increase its quantity or add another cart position?
| SKU: | 6SL3120-1TE26-0AC0 |
| MPN: | 6SL3120-1TE26-0AC0 |
| Manufacturer: | SIEMENS |
| Manufacturer | SIEMENS |
| Type of control accessories | motor module |
| Operating temperature | 0...40°C |
| IP rating | IP20 |
| Supply voltage | 600V DC |
| Application - series/manufacturer | SINAMICS S120 |
| Maximum current | 60A |
| Three-phase output voltage | 400V AC |
Enter the quantity of the product for which you want to check the warehouse delivery time.
Choose
Folder name
The minimum number of characters: 1. The maximum number of characters: 64.
The text has been copied to the clipboard (6SL3120-1TE26-0AC0)
Are you sure you want to perform this action?