Choose
You have to add a wishlist before you proceed
The product you try to add is already in your cart. Do you want to increase its quantity or add another cart position?
| SKU: | 4040-0206 |
| MPN: | 4040-0206 FLOR LOCK |
| Manufacturer: | COLSON |
| Amount | Price |
|---|---|
| 1+ | USD 131.87 |
| 5+ | USD 120.23 |
| 25+ | USD 112.48 |
USD
{"1":13187000,"5":12023000,"25":11248000}
You added 4040-0206 to your shopping cart. Go to the cart
| Manufacturer | COLSON |
| Type of mounting element | brake |
| Wheel diameter | 100mm |
| Force | 2000kg |
| Material | stainless steel |
| Base dimensions | 120x120mm |
Enter the quantity of the product for which you want to check the warehouse delivery time.
Choose
Folder name
The minimum number of characters: 1. The maximum number of characters: 64.
The text has been copied to the clipboard (4040-0206)
Are you sure you want to perform this action?