Choose
You have to add a wishlist before you proceed
The product you try to add is already in your cart. Do you want to increase its quantity or add another cart position?
| SKU: | 340631 |
| MPN: | 340631 |
| Manufacturer: | ESKA |
| Amount | Price |
|---|---|
| 2+ | USD 2.35 |
| 20+ | USD 2.21 |
| 50+ | USD 2.06 |
| 100+ | USD 1.77 |
USD
{"2":235000,"20":221000,"50":206000,"100":177000}
You added 340631 to your shopping cart. Go to the cart
| Manufacturer | ESKA |
| Type of fuse | fuse |
| Current rating | 20A |
| Rated voltage | 32V DC |
| Kind of fuse | automotive |
| Fuse size | 29mm |
| Trade name | MAXI |
| Contact material | tin alloy |
| Colour | yellow |
| Indication | LED |
Enter the quantity of the product for which you want to check the warehouse delivery time.
Choose
Folder name
The minimum number of characters: 1. The maximum number of characters: 64.
The text has been copied to the clipboard (340631)
Are you sure you want to perform this action?