Choose
You have to add a wishlist before you proceed
The product you try to add is already in your cart. Do you want to increase its quantity or add another cart position?
| SKU: | 1S4A3-0312S1.5UP |
| MPN: | 1S4A3_0312S1.5UP |
| Manufacturer: | GAPTEC Electronic |
| Amount | Price |
|---|---|
| 1+ | USD 1.3600 |
| 11+ | USD 1.3100 |
| 22+ | USD 1.2600 |
| 44+ | USD 1.2125 |
USD
{"1":136000,"11":131000,"22":126000,"44":121250}
You added 1S4A3-0312S1.5UP to your shopping cart. Go to the cart
| Manufacturer | GAPTEC Electronic |
| Type of converter | DC/DC |
| Power | 1W |
| Input voltage | 3.3V |
| Output voltage | 12V DC |
| Output current | 0...84mA |
| Case | SIP4 |
| Mounting | THT |
| Body dimensions | 11.6x6x10.2mm |
| Efficiency | 85% |
| Operating temperature | -40...105°C |
| Switching frequency | 220kHz |
| Output ripple | 70mVpp |
| Protection | short circuit protection SCP |
| Insulation voltage | 1.5kV DC |
| Number of outputs | 1 |
| Flammability rating | UL94V-0 |
Enter the quantity of the product for which you want to check the warehouse delivery time.
Choose
Folder name
The minimum number of characters: 1. The maximum number of characters: 64.
The text has been copied to the clipboard (1S4A3-0312S1.5UP)
Are you sure you want to perform this action?