Choose
You have to add a wishlist before you proceed
The product you try to add is already in your cart. Do you want to increase its quantity or add another cart position?
| SKU: | 1N4150W-E3-08 |
| MPN: | 1N4150W-E3-08 |
| Manufacturer: | VISHAY |
| Amount | Price |
|---|---|
| 1+ | USD 0.0791 |
| 100+ | USD 0.0631 |
| 250+ | USD 0.0532 |
| 500+ | USD 0.0458 |
| 1000+ | USD 0.0405 |
| 3000+ | USD 0.0330 |
| 6000+ | USD 0.0294 |
| 9000+ | USD 0.0277 |
| 15000+ | USD 0.0270 |
USD
{"1":7910,"100":6310,"250":5320,"500":4580,"1000":4050,"3000":3300,"6000":2940,"9000":2770,"15000":2700}
You added 1N4150W-E3-08 to your shopping cart. Go to the cart
| Manufacturer | VISHAY |
| Type of diode | switching |
| Mounting | SMD |
| Max. off-state voltage | 50V |
| Load current | 0.2A |
| Reverse recovery time | 4ns |
| Semiconductor structure | single diode |
| Case | SOD123 |
| Max. forward voltage | 1V |
| Leakage current | 0.1µA |
| Power dissipation | 0.41W |
Enter the quantity of the product for which you want to check the warehouse delivery time.
Choose
Folder name
The minimum number of characters: 1. The maximum number of characters: 64.
The text has been copied to the clipboard (1N4150W-E3-08)
Are you sure you want to perform this action?