Choose
You have to add a wishlist before you proceed
The product you try to add is already in your cart. Do you want to increase its quantity or add another cart position?
| SKU: | 1N4148-T26A |
| MPN: | 1N4148-T26A |
| Manufacturer: | ONSEMI |
| Amount | Price |
|---|---|
| 1+ | USD 0.0878 |
| 5+ | USD 0.0570 |
| 10+ | USD 0.0446 |
| 100+ | USD 0.0195 |
| 500+ | USD 0.0124 |
| 1000+ | USD 0.0107 |
| 2500+ | USD 0.0092 |
| 5000+ | USD 0.0084 |
| 10000+ | USD 0.0080 |
| 15000+ | USD 0.0077 |
USD
{"1":8780,"5":5700,"10":4460,"100":1950,"500":1240,"1000":1070,"2500":920,"5000":840,"10000":800,"15000":770}
You added 1N4148-T26A to your shopping cart. Go to the cart
| Manufacturer | ONSEMI |
| Type of diode | switching |
| Mounting | THT |
| Max. off-state voltage | 100V |
| Load current | 0.3A |
| Semiconductor structure | single diode |
| Kind of package | Ammo Pack |
| Max. forward impulse current | 4A |
| Case | DO35 |
| Reverse recovery time | 4ns |
| Features of semiconductor devices | small signal |
Enter the quantity of the product for which you want to check the warehouse delivery time.
Choose
Folder name
The minimum number of characters: 1. The maximum number of characters: 64.
The text has been copied to the clipboard (1N4148-T26A)
Are you sure you want to perform this action?