Choose
You have to add a wishlist before you proceed
The product you try to add is already in your cart. Do you want to increase its quantity or add another cart position?
| SKU: | 189020.5 |
| MPN: | 189020.5 |
| Manufacturer: | SIBA |
| Amount | Price |
|---|---|
| 1+ | USD 0.425 |
| 10+ | USD 0.400 |
| 50+ | USD 0.375 |
| 100+ | USD 0.350 |
| 500+ | USD 0.325 |
USD
{"1":42500,"10":40000,"50":37500,"100":35000,"500":32500}
You added 189020.5 to your shopping cart. Go to the cart
| Manufacturer | SIBA |
| Type of fuse | fuse |
| Current rating | 5A |
| Rated voltage | 500V AC |
| Fuse characteristics | quick blow |
| Kind of fuse | ceramic, cylindrical, miniature |
| Fuse size | 6.3x32mm |
| Contact material | brass |
| Fuses application | standard applications |
| Contact plating | nickel plated |
Enter the quantity of the product for which you want to check the warehouse delivery time.
Choose
Folder name
The minimum number of characters: 1. The maximum number of characters: 64.
The text has been copied to the clipboard (189020.5)
Are you sure you want to perform this action?