Choose
You have to add a wishlist before you proceed
The product you try to add is already in your cart. Do you want to increase its quantity or add another cart position?
| SKU: | 002651019 |
| MPN: | 002651019 |
| Manufacturer: | ETI POLAM |
| Amount | Price |
|---|---|
| 1+ | USD 1.47 |
| 10+ | USD 1.38 |
| 20+ | USD 1.30 |
| 50+ | USD 1.21 |
USD
{"1":147000,"10":138000,"20":130000,"50":121000}
You added 002651019 to your shopping cart. Go to the cart
| Manufacturer | ETI POLAM |
| Type of fuse | fuse |
| Current rating | 16A |
| Rated voltage | 500V AC |
| Fuse characteristics | gG |
| Kind of fuse | cylindrical |
| Fuse size | 10.3x38mm |
| Breaking capacity | 120kA |
Enter the quantity of the product for which you want to check the warehouse delivery time.
Choose
Folder name
The minimum number of characters: 1. The maximum number of characters: 64.
The text has been copied to the clipboard (002651019)
Are you sure you want to perform this action?